هوشمند سازی کارخانجات و کارگاه ها

سلام

وقت شما بخیر،بنده ملکی هستم و تا بحال چندین مجموعه بزرگ را هوشمند کرده ام .

ابتدا ببینیم هوشمند سازی چیست و به چه شکل میشود یک مجموعه را نیاز سنجی کرد و بهترین راهکار برای هوشمند سازی هر مجموعه را پیشنهاد داد و سپس ببینیم نتایج  بدست آمده چه خواهد بود .

به مجموعه عملیات و سیستمی سازی و تحت وب درآوردن و کنترل های هوشمند بدون دخالت مستقیم فرد یا افراد که به نتایج مثبت برای هر مجموعه ای ختم میشود هوشمند سازی گفته میشود .

شرکت آذر پشتیبان برای نیاز سنجی هر مجموعه بدون بررسی دقیق هیچگونه پیشنهادی نمیدهد و حدالامکان سعی میکند از داشته های مجموعه استفاده کرده و صرفا ضروریات غیر قابل حذف را در نظر بگیرد و با کمتربن هزینه نیاز مجموعه شما را برطرف نماید، لذا ما ابتدا به مدت 4 روز میهمان شما خواهیم بود و در مجموعه شما اقدام به بررسی و پیدا کردن اشکالات حسابداری ،امنیتی،انبارداری،اتوماسیون اداری،و حتی بحث مدیریتی و دیگر موارد میکنیم . و سپس با شما توضیحات و مشاوره لازم برای رفع مشکلاتتان را خواهیم داد .

اگر بخواهیم تک تک کسری ها را بررسی کنیم از حوصله مشتری و این مطلب خارج میباشد اما شرح یکی از مجموعه هایی که با چه مشکلاتی روبرو بود و اکنون با سیستم ها و هوشمند سازی که انجام گرفته به چه نتایجی رسیده است خالی از لطف نیست .

مطلب در حال تکمیل است ….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *